O firmě

Příběh našeho růstu a inovací

Společnost LASE s.r.o. byla založena v srpnu roku 2007. Vedení firmy čerpá ze zkušeností v oboru, ve kterém působí zakladatel již od roku 1986. Firma realizuje zakázky dle přání zákazníka, platných norem a předpisů od návrhu řešení, až po dodání včetně servisu. Dodáváme i dle dokumentace dodané zákazníkem.

Projekty realizujeme s využitím moderního 3D modelování SolidWorks – díly, sestavy strojů a zařízení, přípravky, kovové konstrukce a prvky. Tato činnost zahrnuje prvotní návrh řešení (studii 2D/3D) a následné detailní zpracování výrobní dokumentace. To vše s garancemi, které jsou v tomto oboru minimálně standardem. Dodáváme do různých odvětví průmyslu.

Firma začala svoji činnost ve výrobních prostorách v Žamberku. Začátkem roku 2008 byla výroba přemístěna do pronajatých prostor v Letohradu. V polovině roku 2008 byl ve firmě zaveden systém jakosti ISO 9001/2008. V březnu 2010 jsme koupili výrobní areál v Lukavici okres UO. V dubnu 2010, jsme objekt opravili, aby byl použitelný pro naše podmínky výroby, průběžně nastěhovali výrobní technologie a od května 2010, jsme naplno zahájili provoz.. V září 2014 jsme dokončili a zprovoznili nové kanceláře, které jsou součástí nově vybudovaného podkroví přední budovy. 

 

Areál a prostory provozovny firmy, postupně dál opravujeme a rozvíjíme do větších rozměrů a kapacit.

V budoucnu proběhne přístavba nové výrobní haly s jeřábem a úprava parkoviště pro zaměstnance a návštěvy.